Wszystko, co musisz wiedzieć o Cricket 22: Oficjalna gra w popioły

[ad_1]

Cricket 22 to najnowsza odsłona popularnej serii gier krykieta autorstwa Big Ant Studios. Będzie to pierwsza gra z serii, która będzie dostępna na konsole nowej generacji: PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Cricket 22 będzie miał na okładce Pat Cummins i Meg Lanning — kapitanowie odpowiednio męskich i kobiecych drużyn Australii. Chociaż nie zawsze tak było. Tim Paine, były kapitan drużyny, został zastąpiony przez Cumminsa na okładce gry w świetle jego zaangażowania w niedawny skandal.

Big Ant Studios opisało Krykiet 22 jako „najbardziej szczegółowa symulacja krykieta”. Gra zostanie wydana na czas nadchodzącej serii testowej Ashes, rozgrywanej co dwa lata między Australią i Anglią, która odbędzie się w Australii w tym roku. W związku z tym jest oficjalnie zatytułowany Cricket 22: The Official Game of The Ashes.

Oprócz PS5 oraz Seria S/x, Cricket 22 będzie dostępny również na PC, PlayStation 4, Przełącznik Nintendo, oraz Xbox One. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszym tytule z serii Cricket.

Data premiery Cricket 22

Wcześniej planowana premiera 25 listopada, Krykiet 22 zostanie wydane 2 grudnia o godzinie 12:01 zgodnie z lokalną strefą czasową. Mówiąc o opóźnieniu, dyrektor generalny Big Ant, Ross Symons, powiedział, że „istniała krytyczna łatka pierwszego dnia, w której gracze będą musieli cieszyć się pełną grą Cricket 22, która w konsekwencji musiała zostać odwołana”. Symons dodał ponadto, że zarówno kopie fizyczne, jak i cyfrowe będą opóźnione.

Opóźnienie gry w Cricket 22 w ostatniej chwili było również spowodowane skandalem z udziałem australijskiego krykieta Tima Paine’a. Paine zrezygnował z pełnienia funkcji kapitana męskiej drużyny krykieta po tym, jak niedawno odkryto, że w 2017 roku wysłał sprośne wiadomości do koleżanki z kobiecej drużyny krykieta. Był także na oryginalnej okładce gry, ale Big Ant Studios musiało przerobić „ okładka, inne wizualizacje i listy zespołów”.

Cricket 22 jest również wydawany na Nintendo Switch, ale zostanie wydany dopiero w styczniu 2022 roku. Dzięki temu popularna seria gier wideo w krykieta będzie jednym z niewielu głównych tytułów sportowych na przenośnej konsoli.

Czy Cricket 22 jest na Steamie?
Najnowszy tytuł Cricket od Big Ant Studios jest wymieniony na Parowy. W chwili pisania tego tekstu gra z wczesnym dostępem – swego rodzaju wersja demonstracyjna – jest dostępna i zawiera notatkę, która mówi, że nie jest jeszcze ukończona. Cricket 22 można zamówić w przedsprzedaży pod adresem Rs. 2999 na Steamie, aby uzyskać wczesny dostęp.

Cricket 22 cena, zamówienie w przedsprzedaży

Krykiet 22 jest ceniony na Rs. 3999 w Indiach i 99,95 AUD (około 5350 rupii) na różnych platformach. Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają trening Cricket 22 Nets, minigry w kijki i kręgle oraz rankingi online.

Gra jest również dostępna do zamówienia w przedsprzedaży i można ją kupić za pośrednictwem Cricket Australia’s sklep internetowy na Nintendo Switch, PlayStation i Xbox za 99,95 AUD. To jest katalogowany jako obecnie niedostępne w Microsoft Store, z Rs. 3999 cena na Strona główna. Obecnie nie ma również aukcji Cricket 22 w sklepie Nintendo.

Big Ant Studios wspomniało również, że Cricket 22 był dostępny w przedsprzedaży w PlayStation Store, ale musiał zostać usunięty z powodu opóźnienia. Ponadto, prezes Big Ant Symons powiedział nie jest pewien, czy wróci do sklepu z grami Sony, aby złożyć zamówienie w przedsprzedaży, ale powiedział: „Jestem przekonany, że będzie w sprzedaży o godzinie 12:01 2 grudnia w Twojej lokalnej strefie czasowej”. Jednak gra jest nadal katalogowany w PlayStation Store.

Gracze mogą zamawiać w przedsprzedaży edycję fizyczną w Indiach przez Łupy z gry, Gry Sklep, oraz Przedpłacona karta do gry.

Jak mogę pobrać Cricket 22?

Cricket 22 zostanie wydany 2 grudnia, a gracze mogą wcześniej załadować grę, aby mogli cieszyć się grą, gdy tylko zostanie wydana. Jednak na razie tylko Xbox ma ogłoszony gra jest dostępna do wstępnego wczytania na konsolach Xbox. Gracze powinni pamiętać, że wstępne wczytanie gry nie zapewni im wcześniejszego dostępu do niej.

Cricket 22 Wymagania systemowe na PC

Parowy wzmianki minimalne i zalecane wymagania dla Cricket 22 na PC.

Cricket 22 minimalne wymagania systemowe na komputery PC

 • Procesor: AMD Ryzen 3/Intel Core i3
 • Karta graficzna: AMD Radeon R7 260/Nvidia GTX 650Ti
 • RAM: 8 GB
 • VRAM: 2 GB
 • DirectX: 11

Cricket 22 zalecane wymagania systemowe na komputery PC

 • Procesor: AMD Ryzen 5/Intel Core i5
 • Karta graficzna: AMD Radeon 5500 XT/ Nvidia RTX 2060
 • RAM: 16 GB
 • VRAM: TBD
 • DirectX: 12

Co więcej, gracze będą potrzebować co najmniej 45 GB wolnego miejsca na pokładzie na swoich komputerach, które działają co najmniej Windows 10.krykiet 22 melbourne krykiet 22

Melbourne Cricket Ground w Cricket 22
Źródło zdjęcia: Big Ant Studios

Rozgrywka w krykieta 22

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Big Ant Studios ma ogłoszony że działał na podstawie opinii fanów, aby ulepszyć franczyzę.

 • Nowe sterowanie kręglami i polami, które „doskonalą” to, do czego przyzwyczaili się fani Cricket 19
 • Oparty na fabule tryb kariery, w którym dowodzisz na boisku i poza nim. Będziesz mieć kontrolę nad treningami, kontuzjami, konferencjami prasowymi i nie tylko.
 • Nowy zespół komentatorów, w skład którego wchodzą Michael Atherton, Ian Healy, Mel Jones, Alison Mitchell i David Gower. Jones i Mitchell poprowadzą komentator dla kobiet w meczu kobiet, który jest traktowany tak samo jak mecz mężczyzn, twierdzi Wielka Mrówka.
 • Lepszy dostęp dzięki ulepszonym samouczkom, które ułatwią początkującym graczom w krykieta.

Będąc konsolą przenośną, rozgrywka na Nintendo Switch ma być nieco inna niż na PC, PlayStation czy Xboksie. Ponieważ Cricket 22 został stworzony z myślą o konsolach nowej generacji, można bezpiecznie założyć, że będzie miał lepszą grafikę na PS5 i Xbox Series S/X w porównaniu z innymi platformami.

Leave a Reply

Your email address will not be published.