Monday, January 24, 2022
HomeUżytkownicy MacBooków Pro narzekają na problemy z ładowaniem za pomocą MagSafe 3

Użytkownicy MacBooków Pro narzekają na problemy z ładowaniem za pomocą MagSafe 3

[ad_1]

Uytkownicy Apple MacBook Pro (16 cali) maj problem z adowaniem urzdzenia przez MagSafe. Zgodnie z raportami użytkowników na Reddit, znaczna liczba użytkowników stwierdza, że ​​ich złącze MagSafe 3 czasami nie zapewnia oczekiwanego naładowania, gdy ich laptop jest wyłączony, a pokrywa zamknięta.

Model Apple MacBook Pro (2021) w rozmiarach 14-calowych i 16-calowych został wprowadzony na rynek w październiku tego roku z nowymi procesorami M1 Pro i M1 Max.

Problem z adowaniem 16-calowego MacBooka Pro zosta po raz pierwszy zauwaony na Reddicie wtek wysane wysłane przez użytkownika o imieniu Trillionaire. The problem has been zgoszony with the zaczonym wideo. Jak napisano w pocie, model MacBooka Pro uytkownika, po cakowitym wyczeniu, nie aduje si po podczeniu kabla czcego „MagSafe.” bateria MacBooka. Many Uytkowniks, whose work this does, skomentowao wtek. Problem jest równie zgaszany na stronie wsparcia Apple, a jeden uytkownik skomentowa wtek, mówic, e Apple zapewni wymian 16-calowego MacBooka Pro.

Listy stron wsparcia Apple rekomendacje aby zapewni normalne funkcjonowanie MagSafe‌, ale uytkownicy twierdz, e nie jest to dla nich pomocne. Jednake, jabko podobno zdaje sobie spraw z problemu, a wsparcie Apple zalecio uytkownikowi Reddita adowanie 16-calowego MacBooka Pro, gdy laptop jest w trybie upienia i przy otwartej pokrywie. Zalecili również podłączenie kabla MagSafe przed wyłączeniem komputera. Niektórzy użytkownicy MacBooka Pro zgłosili, że działa również ładowanie przez USB-C.

Jak wspomniano, Apple odsłonięty Nowa 16-calowy Apple MacBook Pro (2021) znaczące aktualizacje wcześniejszych ofert w październiku tego roku. Cena modelu zaczyna się od Rs. 239900 dla stałych klientów i Rs. 215.910 na edukację. In the USA, the 16-calowa wersja kosztuje 2499 USD (okoo 188100 rupii).

Jest wyposażony w wyświetlacz Liquid Retina XDR firmy Apple i oferuje adaptacyjną częstotliwość odświeżania do 120 Hz przy użyciu technologii ProMotion. Pod mask MacBook Pro (2021) moe by wyposaony w nowe chipy M1 Pro lub M1 Max, które zawieraj do 10-rdzeniowego procesora i do 32-rdzeniowego procesora graficznego.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments