Monday, January 24, 2022
HomeSzczegóły projektu końcówki do renderowania Samsung Galaxy Tab S8

Szczegóły projektu końcówki do renderowania Samsung Galaxy Tab S8

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, Galaxy Tab S8+ i waniliowy Galaxy Tab S8 mają być nadchodzącymi flagowymi tabletami południowokoreańskiego giganta elektronicznego. Oficjalnie wyglądające rendery modeli Samsung Galaxy Tab S8 pojawiły się w Internecie, pokazując projekt i kilka specyfikacji. W wyciekających renderach Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, który ma być najbardziej ekskluzywnym modelem w nadchodzącej serii, jest widziany z dwoma aparatami do selfie.

Nowa Samsung Galaxy Tab S8 rendery seryjne były wspólny przez znanego typera Ev (@evleaks). Jak wspomniano, rendery pokazują wyświetlacze i ramki wszystkich trzech modeli Samsung Galaxy Tab S8. ten Galaxy Tab S8 Ultra wydaje się, że ma najcieńsze ramki z dwóch przednich czujników umieszczonych w centralnym wycięciu. Przycisk zasilania i regulator głośności są również widoczne na górnej krawędzi. Galaxy Tab S8+ i Galaxy Tab S8 mają podobne konstrukcje. Wyciekłe rendery Galaxy Tab S8 Plus sugerują również dwa aparaty do selfie.

Według przeszłości przecieki, seria tabletów Galaxy Tab S8 będzie wyposażona w wyświetlacze z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Nadchodzący Samsung Galaxy Tab S8 Ultra został wcześniej zauważony na Geekbench z numerem modelu SM-X906N. Jest również wyposażony w 14,6-calowy wyświetlacz OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Może być oferowany w dwóch konfiguracjach pamięci — 8 GB + 128 GB i 12 GB + 512 GB. Wariant Ultra jest wyposażony w konfigurację z dwoma tylnymi kamerami, która obejmuje 13-megapikselowy czujnik główny i 5-megapikselowy czujnik pomocniczy. Mówi się również, że ma 8-megapikselowy czujnik, któremu towarzyszy 5-megapikselowy czujnik z przodu. Galaxy Tab S8 Ultra jest wyposażony w potężną baterię 12 000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 45 W.

Jak na wyciekł Harmonogram produkcji Samsunga na 2022 r., Samsung planuje zaprezentować serię Galaxy Tab S8 w 2022 r. z waniliowymi wariantami Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8 Lite, Galaxy Tab S8+ i Galaxy Tab S8 Ultra. Wszystkie modele z wyjątkiem Galaxy Tab S8 Lite mają wejść do produkcji w pierwszym kwartale 2022 roku, podczas gdy Galaxy Tab S8 Lite ma wejść do produkcji w trzecim kwartale przyszłego roku.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments