Monday, January 24, 2022
HomeRozpoczyna się wyprzedaż Xiaomi w Czarny piątek: oferty na telefony, laptopy, telewizory,...

Rozpoczyna się wyprzedaż Xiaomi w Czarny piątek: oferty na telefony, laptopy, telewizory, urządzenia do noszenia, więcej

Xiaomi ogłosiło swoją coroczną wyprzedaż w Czarny piątek w Indiach. Sprzedaż już się rozpoczęła i potrwa do 30 listopada. Będzie odbywać się na różnych platformach, a mianowicie Mi.com, Mi Home, Flipkart, Amazon, a nawet partnerów offline.

Mnóstwo smartfonów Xiaomi będzie dostępnych w obniżonych cenach i ofertach combo. Smartfony Xiaomi 11 Lite NE 5G i Mi 11X Pro dostrzegają obniżki cen. Nawet seria RedmiBook i wybrane modele Mi TV są wymienione z ofertami. Firma wymieniła również Smart Band 6, Mi Watch Revolve Chrome i Redmi Earbuds 2C z obniżkami cen.

Bankiem partnerskim sprzedaży Xiaomi Black Friday jest ICICI Bank. Xiaomi oferuje natychmiastową zniżkę 10% na wszystkie karty debetowe i kredytowe ICICI na Mi.com, Flipkart i Amazon. Kupujący mogą również skorzystać z ofert cashback do Rs. 5000 w sklepach online i offline.

Począwszy od smartfonów, Mi 11X zakres jest wymieniony z Rs. 4 000 rabatu (w tym oferta ICICI Bank). To jest efektywnie wycenione od Rs. 25 999 w przypadku zastosowania oferty ICICI Bank. ten Mi 11X Pro, w ten sam sposób, kosztuje od Rs. 34 499 w przypadku zastosowania oferty ICICI Bank. ten Xiaomi 11 Lite NE 5G kosztuje od Rs. 24 499. Xiaomi oferuje również dodatkowe Rs. 5000 zniżki na wymianę.

Dzięki rabatom cenowym i natychmiastowej ofercie rabatowej ICICI Bank, RedmiBook 15 seria jest wyceniana od Rs. 35 499 w Indiach. Nawet telewizory są wymienione ze zniżkami, z 43-calowym Mi TV 4C, Mi TV 4A 43-calowa edycja Horizon, a Redmi Smart TV 43-calowe skutecznie wymienione z Rs. 2 000 rabatu, w tym oferta ICICI Bank. ten Mi TV 4X 50 cali oraz Telewizor LED Mi 4X 55 cali są podobnie wymienione z efektywnym rabatem Rs. 2500 i Rs. 3000, odpowiednio.

ten Mi Smart Band 5, Inteligentna opaska Xiaomi 6, Słuchawki douszne Mi Dual Driver (czarne), Xiaomi Beard Trimmer 3 , Redmi Earbuds 2C i Mi Router 4A Gigabit są wymienione z Rs. 200 rabatu wliczając ofertę ICICI Bank. ten Mi Watch Revolve Chrome i Mi Air Purifier 3 są wymienione z Rs. 2000 rabatów. Aby zobaczyć wszystkie oferty, przejdź do wyprzedaży Mi.com Xiaomi Black Friday strona wydarzenia.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments