Monday, January 24, 2022
HomeMicrosoft wprowadza nową technologię, aby połączyć swoją chmurę z rywalami

Microsoft wprowadza nową technologię, aby połączyć swoją chmurę z rywalami

[ad_1]

Microsoft ogosi we wtorek now seri technologii, które maj sprawi, e jego usugi przetwarzania w chmurze bd dziaa w centrach danych, których nie jest wacicielem-w tym w centrach danych w chmurze rywali

Microsoft menederowie i analitycy twierdz, e by kluczem do wzrostu firmy na rynku infrastruktury przetwarzania w chmurze, który wedug szacunków firmy badawczej Gartner osign 64,3 mil. dolarów (okoo 479650 crore rupii) i gdzie Microsoft jest drugim po liderze rynku Amazonii Usugi internetowe Amazon. Microsoft w zeszym tygodniu powiedzia, e przychody z Lazur, jej flagowa oferta w chmurze, wzrosa o 48 procent, wyniki, które pomogy jej wyprzedzi jabko jako najcenniejsza na wiecie spóka giedowa.

Strategia Microsoftu polegaa na konstruowaniu najbardziej lukratywnych usug oprogramowania w chmurze, takich jak narzdzia bazodanowe, tak aby mogy one dziaa we wasnych centrach danych, nalecych do klientów, a naaa waa

e to posunicie przekonao niektórych klientów do korzystania z jego usug, gdy nie zawsze mog korzysta z centrów danych Microsoftu. Royal Bank of Canada, powiedzia Guthrie, stoi przed wymogami prawnymi, aby zachowa cz swojej pracy obliczeniowej we wasnych centrach danych i wykorzystuje technologi o nazwie Azure Arc, aby poczy te obiekty z chmur Microsoftu.

Historycznie wyzwaniem zwizanym z usugami wyszego poziomu bya kwestia „zamknicia si” — co si stanie, jeli bd móg ich uywa tylko w Twoim centrum danych? Guthrie spoke English fluently. „Ta swoboda przemieszczania się sprawia, że ​​klienci czują się znacznie bardziej komfortowo korzystając z tych usług”.

Ed Anderson, wiceprezes wybitnego analityka firmy Gartner, powiedzia, e takie podejcie otwiera Microsoftowi drzwi dla klientów, ale take zmusza firm do konkurowania jakoci usug oprogramowania, a nie pakowania ich w tani moc obliczeniow.

„Szczerze mówiąc, to lepszy sposób na konkurowanie” – powiedział Anderson. Klenici s podejrzliwi w stosunku do retoryki. Szukaj dowodów na moliwoci i s ostroni wobec rzeczy, w których, w zasadzie technologia jest wielochmurowa, ale by moe licencja na oprogramowanie jej nie obsuguje”.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments