Laptop Asus ROG 4 Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition wprowadzony na rynek w Indiach

Laptop Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition został wprowadzony na rynek w Indiach i jest dostarczany z ROG Remix Sampler. Asus współpracował ze znanym artystą muzycznym Alanem Walkerem, aby połączyć technologię i muzykę. Laptop jest napędzany procesorem AMD Ryzen serii 5000 i procesorem graficznym Nvidia GeForce RTX 30. Jest wyposażony w wyświetlacz QHD o wysokiej częstotliwości odświeżania i ma unikalny stylowy wygląd z matrycą LED AniMe Matrix na pokrywie.

Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition cena w Indiach

Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition jest wyceniony na Rs. 1 49990 i można go kupić za pośrednictwem Sklep Asus ROG, Amazonka, Reliance Digital, Croma i Vijay Sales. Występuje w szarym kolorze z niebieskimi akcentami na całej powierzchni.

Specyfikacja Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition

Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition uruchamia system Windows 10 Home po wyjęciu z pudełka. Posiada 14-calowy wyświetlacz QHD (2560×1440 pikseli) na poziomie IPS z częstotliwością odświeżania 120 Hz, 100-procentowym pokryciem DCI-P3, walidacją Pantone i obsługą Adaptive Sync. Jest zasilany przez procesor AMD Ryzen R9-5900HS w połączeniu z procesorem graficznym Nvidia GeForce RTX 3050 Ti, który ma 4 GB pamięci GDDR6 VRAM. Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition jest wyposażony w 16 GB pamięci RAM DDR4 o taktowaniu 3200 MHz oraz dysk SSD M.2 1 TB NVMe PCIe3.0x2 do przechowywania.

Dźwięk jest obsługiwany przez dwa głośniki 2,5 W z technologią Smart AMP i dwa głośniki wysokotonowe 0,7 W, które obsługują Dolby Atmos. Istnieje wbudowana macierz mikrofonów z dwukierunkową redukcją szumów AI. Opcje łączności w Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition obejmują Wi-Fi 6, Bluetooth v5.1, port HDMI 2.0b, port USB 3.2 Gen 2 Type-C, dwa porty USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Port Gen 2 Type-C z obsługą DisplayPort/zasilania (PD)/G-Sync oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Współpraca z Alanem Walkerem zaowocowała dedykowanym samplerem o nazwie ROG Remix Sampler, który łączy się z laptopem za pomocą jednego kabla USB Type-C i ma sterowanie dotykowe. Może być używany jako zewnętrzny mikser do Twojej muzyki, ponieważ jest wyposażony w dwa przyciski dolnoprzepustowe, przycisk odtwarzania/pauzy, regulatory prędkości, przycisk przełączania efektów i sześć przełączników efektów. Ma również oświetlenie RGB dookoła. Laptop można również schować w próbniku.

Laptop Asus ROG Zephyrus G14 Alan Walker Special Edition jest wyposażony w podświetlaną klawiaturę i ma baterię 76 Wh. Asus twierdzi, że może działać do 10 godzin na jednym ładowaniu. Jest wyposażony w oświetlenie AniMe Matrix, czyli matrycowy panel diod LED na pokrywie, który może pokazać prawie wszystko, w tym korektor dla Twojej muzyki. Laptop ma wymiary 324x222x19,9 mm i waży 1,7 kg.


Czy Nothing Ear 1 — pierwszy produkt z nowego stroju współzałożyciela OnePlus Carla Pei — może być zabójcą AirPods? Dyskutowaliśmy o tym i nie tylko Orbitalny, podcast Gadżety 360. Orbital jest dostępny na Podcasty Apple, Podcasty Google, Spotify, Muzyka Amazon i gdziekolwiek otrzymasz swoje podcasty.

Leave a Reply

Your email address will not be published.