Monday, January 24, 2022
HomeJioBook z MediaTek MT8788 SoC rzekomo zauważony w Geekbench

JioBook z MediaTek MT8788 SoC rzekomo zauważony w Geekbench

[ad_1]

JioBook zasilany przez MediaTek MT8788 SoC pojawił się podobno w Geekbench. Mówi się, że na liście znajduje się laptop z 2 GB pamięci RAM i systemem Android 11. Wcześniej laptop został zauważony na stronie certyfikacji Bureau of Indian Standards (BIS) z trzema różnymi numerami modeli sugerującymi wiele wariantów. Dane techniczne wspomnianego wcześniej urządzenia sugerują, że laptop Reliance Jio może być zasilany przez Qualcomm Snapdragon 665 SoC w połączeniu z modemem Snapdragon X12 4G.

Jak na aukcji cętkowany przez MySmartPrice, JioBook zadebiutował w Geekbench z numerem modelu NB1112MM. Mówi się, że laptop jest zasilany przez MediaTek MT8788 SoC w połączeniu z 2 GB pamięci RAM. Jego wyniki to podobno 1178 punktów w testach jednordzeniowych i 4246 punktów w testach wielordzeniowych. Lista sugeruje, że urządzenie działa na Androidzie 11, chociaż wcześniejszy przeciek mówił, że laptop JioBook będzie działał z niestandardowym JioOS na Androidzie.

Model NB1112MM w JioBook jest jednym z numerów modeli, które pojawiło się wraz z NB1118QMW i NB1148QMW na liście BIS na początku tego roku. Sugeruje to, że Reliance Jio może przyglądać się uruchomieniu laptopa w trzech różnych wariantach.

Specyfikacje JioBook (wyciekły)

Jeśli chodzi o specyfikację JioBook, XDADevelopers mieli napiwek Wcześniej laptop Jio będzie wyposażony w wyświetlacz HD (1366 x 768 pikseli) i będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 665 SoC wraz z modemem Snapdragon X12 4G pod maską. Mówi się, że procesor jest połączony z maksymalnie 4 GB pamięci RAM LPDDR4x i do 64 GB wbudowanej pamięci eMMC. Opcje łączności w laptopie będą podobno obejmować złącze mini HDMI, dwuzakresowe Wi-Fi i Bluetooth.

Mówi się, że JioBook jest dostarczany z aplikacjami, takimi jak JioStore, JioMeet i JioPages, preinstalowanymi wraz z aplikacjami Microsoft, takimi jak Microsoft Teams, Microsoft Edge i Office.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments