Monday, January 24, 2022
HomeInfinix Inbook X1 zostanie wkrótce wprowadzony na rynek z całkowicie metalową obudową...

Infinix Inbook X1 zostanie wkrótce wprowadzony na rynek z całkowicie metalową obudową i dużą baterią

[ad_1]

Laptop Infinix Inbook X1 ma wkrótce wystartować w Indiach, firma potwierdziła 22 listopada. Będzie to drugi laptop wprowadzony przez firmę od czasu Inbook X1 Pro, który został wprowadzony na rynek kilka miesięcy temu. Firma ujawniła, że ​​laptop będzie miał lekką konstrukcję, metalową obudowę i będzie wyposażony w procesory Intel Core i3, Core i5 oraz Core i7 pod maską. Według mikrowitryny stworzonej na platformie e-commerce laptop ma być dostępny w trzech wariantach kolorystycznych za pośrednictwem Flipkart.

Według danych udostępnionych przez Nieskończoność, ten Książka X1 laptop waży 1,48 kg i mierzy 16,3 mm, a firma reklamuje całkowicie metalową obudowę na nadchodzące laptop. Inbook X1 będzie wyposażony w aluminiowe wykończenie „klasy lotniczej”, zgodnie z mikrowitryna na Flipkart. Laptop będzie również wyposażony w baterię 55 Wh, a Infinix twierdzi, że laptop może obsłużyć 13 godzin odtwarzania wideo na jednym ładowaniu. Laptop będzie dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Aurora Green, Noble Red i Starfall Grey.

Inbook X1 będzie drugim laptopem od Infinix, który niedawno pojawił się na rynku Inbook X1 Pro w kraju, wyposażony w procesory Intel 10. generacji i grafikę Intel Iris Plus. W tym momencie nie jest jasne, czy Infinix wprowadzi na rynek nadchodzący Inbook X1 z procesorami Intel Tiger Lake 11. generacji, ale firma oświadczyła, że ​​laptop będzie wyposażony w procesory Intel Core i7. Inbook X1 Pro posiada również 14-calowy (1920×1080 pikseli) wyświetlacz IPS LCD o maksymalnej jasności 300 i kącie widzenia 178 stopni.

Podobnie jak nadchodzący Inbook X1, model Pro jest również wyposażony w akumulator Li-Po o pojemności 55 Wh, który ładuje się z mocą 65 W przez złącze USB typu C. Podczas gdy dodatkowe szczegóły dotyczące funkcji łączności w Inbook X1 nie zostały jeszcze ogłoszone, niedawno wprowadzony Inbook X1 Pro jest wyposażony w port USB Type-C, dwa porty USB 3.0, port USB 2.0, port HDMI, gniazdo 3,5 mm i kartę SD. Czytnik kart. Inbook X1 jest obecnie wymieniony jako „Już wkrótce” na mikrowitrynie Flipkart, a Infinix nie ogłosił jeszcze oficjalnej daty premiery nadchodzącego laptopa.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments