Monday, January 24, 2022
HomeApple będzie sprzedawać klientom części zamienne w celu naprawy iPhone'ów i komputerów...

Apple będzie sprzedawać klientom części zamienne w celu naprawy iPhone’ów i komputerów Mac

[ad_1]

Apple poinformowało w środę, że po raz pierwszy zacznie sprzedawać części zamienne i narzędzia ogółowi społeczeństwa, aby wykonywać własne naprawy niektórych telefonów iPhone i komputerów Mac.

ten Program naprawy samoobsługowej przychodzi po latach nacisków ze strony grup konsumenckich, które doprowadziły do jabłko zapewnienie większego dostępu do instrukcji napraw i oryginalnych części.

W 2019 roku Apple uruchomiło program, w którym niezależne warsztaty naprawcze mogą kupować jego części, narzędzia i instrukcje. Apple powiedział, że obecnie w jego programie jest 2800 niezależnych sklepów, oprócz 5000 bezpośrednio autoryzowanych serwisów naprawczych.

W ramach programu Self Service klienci Apple będą mogli kupić te części bezpośrednio, aby wykonać własne naprawy po przeczytaniu instrukcji. Apple powiedział, że sklep internetowy zacznie od około 200 części i narzędzi mających na celu naprawienie najczęstszych problemów z włączonymi wyświetlaczami, bateriami i aparatami iPhone 12 oraz 13 modele.

Program w końcu rozszerzy się na komputery Mac korzystające z Apple M1 chip i później do mniej powszechnych napraw. Klienci będą mieli takie same ceny części i narzędzi, jak niezależne warsztaty naprawcze, a po zakończeniu naprawy będą mogli zwrócić używane części do Apple, aby otrzymać zniżkę.

Apple powiedział, że program rozpocznie się na początku przyszłego roku w Stanach Zjednoczonych i rozszerzy się na więcej krajów w dalszej części roku.

shehhttps://techblogspace.com
Mam na imię Ahmad. Jestem pisarzem treści z Polski. Piszę blogi i artykuły o technologii.
RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Most Popular

Recent Comments